Завдання на 2022-2023н.р.

Завдання на 2023 - 2024 навчальний рік

Враховуючи підсумки навчально - виховної роботи за 2022 - 2023 навчальний рік, педагогічний колектив дошкільного навчального закладу №60 спрямовує свою діяльність на вирішення в 2023 – 2024  навчальному році таких основних завдань:

1.  Продовжити організацію  освітнього  процесу на формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку. Консолідувати зусилля педагогів і батьків для зміцнення національної ідентичності дітей як основи, яка виховує справжніх патріотів; сприяє формуванню у дітей позитивного образу своєї Батьківщини, утверджує активні позиції громадянина своєї країни, виховує ціннісне ставлення до своєї родини як частини свого народу, його історії, традицій, культури.

2. Реалізовувати  завдання  Базового компоненту дошкільної освіти, розділу освітньої програми «Дитина» «Екопростір розвитку дитини» Соціальний світ: Хто поряд зі мною з метою організації та підтримки безпечного освітнього простору, збагачення життєвого та пізнавального досвіду дошкільників  через формування компетентності дошкільників основ БЖД та здорового способу життя

3. Підвищувати якість освітньої діяльності закладу. Організація освітнього процесу в різних форматах з метою подолання освітніх втрат. Продовжувати  спільну роботу дошкільного закладу і сім’ї з метою всебічного розвитку дошкільників та усвідомлення значення родини у формуванні особистості дитини.