Група № 3 "Бджілка"

Вихователі:    Овдійчук Ірина Вікторівна

Матвієвських Марина Олександрівна

Життєве кредо: "Посміхайтеся люди частіше, на землі тоді буде тепліше.
                                                              Хай турботам немає кінця, але посмішка всім до лиця!"

Поглиблено працюють над проблемою "Дитина у світі природи"  - розвивають  у дітей пізнавальний інтересдо розмаїття світу природи.Збагачують уявлення про звя'зки між явищами та об'єктами природи,залежність природи від діяльності та ставлення до неї людей.Розширюють знання про різноманітні середовища існування рослин та тварин. Формують уміння помічати красу та естетичну своєрідніст природи у різні пори року, вчать насолоджуватися спогляданням.Залучають  дітей до різних видів діяльності у природі, різних форм освоєння прекрасного.Виховують уважне і шанобливе ставлення до всіх виявів життя.Формують початкові трудові навички, уявлення та екологічну поведінку в природі.