Правила прийому

Прийом дітей до закладу організовано у відповідность до вимог "Положення про дошкільний навчальний заклад" та зумовлено власним статутом.
     Для зарахування дитини в дошкільний навчальний заклад батьки подають:
     - заяву;
     - медичну довідку про стан здоров'я, копію ф.063 (карта профілактичних щеплень) та медичну довідку про епідеміологічне оточення;
     - копію свідоцтва про народження дитини;
      На основі цих документів видається наказ про зарахування дитини до ДНЗ.
 За дитиною зберігається місце в дошкільному закладі в разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також в літній період - 75 днів.

З метою забезпечення доступності щодо здобуття дошкільної освіти та спрощення прцедури, вільного доступу до інформації про облік дітей до вступу у ДНЗ, з 1вересня 2012року функціонує електронна реєстрація дітей в ДНЗ з використанням мережі Інтернет на порталі управління освіти Міської ради м.Кропивницького: https://portal.osvita-mrk.gov.ua/uk/site/elektronna-reestratsiya.html

Відповідно до порядку реєстрації заявник протягом 30 календарних днів здати реєстрації дитинив електронному реєстрі надати в ДНЗ документи, які підтверджують відомості, вказані в заяві.

Переконливо просимо Вас вказувати достовірну  інформацію.

Якщо при влаштуванні дитини в ДНЗ інформація в вашій заяві не буде відповідати оригіналу документів, то заява   буде анульована.