Група № 1 "Гніздечко"

Вихователі:  Кайтаз Олена Миколаївна та Малихіна Тетяна Миколаївна

Життєве кредо:" Я роблю те, що люблю і  люблю те, що роблю"

Вихователі групи поглиблено працюють над розвитком творчих здібностей  малюків засобами нетрадиційних методів малювання

«Кожне маля – художник»

Складність полягає в тому,

щоб залишитися художником,

коли вийдеш з дитячого віку.

Образотворча діяльність – це важливий та значущий процес для гармонійного розвитку дитини. Тому темою своєї роботи на навчальний рік ми вибрали: «Нетрадиційні техніки малювання».

Дивовижне явище мистецтва – дитяче малювання! Діти люблять малювати, але це захоплення, як показує досвід, минае швидко і назавжди. Відданими малюванню залишаються тільки художньо обдаровані діти. Тому в своїй роботі з малювання ми використовуємо різні нетрадиційні техніки зображення, як один з методів розвитку творчих здібностей дітей.

А хто сказав, що малювати треба лише олівцями, фарбами та фломастерами? Адже малювати рукою, пальцями чи кулачком – це так зручно! Олівець може зламатись, пензлик витертись , фломастер – закінчитися, а малювати хочеться! Ось тому і малюють наші дітлахи з великим задоволенням і ватними паличками і зіжмаканим папером, і штампами. А ці їхні шедеври батьки мають змогу бачити після кожного заняття. Але малювання це не тільки виконана вашою дитиною робота, це і:

• Розвиток сенсорних здібностей;
  • Розвиток дрібної моторики;
  • Мовленнєвий розвиток:
  • Естетичний розвиток;
  • Розвиток координації та уяви.

Хочу побажати батькам: милуйтеся красою навколишнього, а потім, не боячись забруднити одяг, стіни, руки, сідайте і малюйте побачене. Не пропускайте таких моментів, а якщо поряд з вами сидить майбутній Пабло Пікасо!

Творчих успіхів Вам!!!

Поглиблено працюють над сенсорним розвитком малят ранього віку.

Сенсорний куточок                       Розвивальне середовище. Сюжетно-рольова гра        "Сім'я"