Логокемп "ВЕСЕЛКОВА КРАЇНА"

З 05-16 червня 2023р.

Логокемп «Веселкова країна» для дітей з особливими освітніми потребами

16 черня 2023 р.

10 день – Закриття зміни

Опрацювали лексичну тему: Іграшки.

Переглядали фільм «Веселкова країна» та пригадали веселі дні проведені в таборі

Карнавальна хода учасників в костюмах створених власноруч

До учасників ЛОГОКЕМПУ в танцювальному марафоні приєдналися КАЗКОВІ ІГРАШКИ

Веселкова країна - свято гарного настрою та незабутніх емоцій для дошкільнят !!!

15 червня 2023р.

9 день – День Веселки

Опрацювали лексичну  тему: Моє місто

Квест «Люби і знай свій рідний край»

Педагоги закладу підготували віртуальну подорож рідним містом.

Дошкільнята закріпили на зупинці «Краєзнавчий музей» - закріпили знання щодо історії рідного краю.  На зупинці «театр Кропивницького»  - розігрували  уривки з українських казок.

Зупинка «Площа Героїв Майдану» перетворилася на концертний майданчик: співали улюблені пісні та  танцювали. На станції «Стадіон «Зірка»   об’єдналися у руханці.

Майстерка – продуктивна діяльність «Веселка»

14 червня 2023р.

8 день – День емоцій
Фіолетовий - це особливий колір, тому що поєднує в собі дві протилежності – гарячий червоний і холодний синій. У психології його називають кольором емоцій, символом ілюзій, уяви і фантазії
Опрацювали лексичну  тему: Емоції
Вправлялися у звуковикові звуку [ш]
Дикламували вірші з різними емоціями
Кубик емоцій
Скляночки гніву
Робота у колі «Продовж фразу…»
Дидактична гра «Створи  настрій»
Акція «Веселе селфі»
Майстерка «Айстра»
Логоритмічні вправи
Мотузковий лабіринт «У світі емоцій»

13 червня 2023р.

7 день – День Нептуна

Синій -  це  колір вічності, таємниці.... Стимулює роботу мозку, приносить заспокоєння  та  надихає.
Опрацювали лексичну тема: Морські мешканці.
Ігри з льодом, та гра-дослід «Стани води» активізували пізнавальну активність
Розвага «День Нептуна» - це веселе свято занурило дошкільнят  у світ морських мешканців.   Пісні, таночки, рухливі ігри та казкові герої: НЕПТУН та ПІРАТИ сприяли  позитивним емоціям та гарному настрою!

12 червня 2023р.

Сьогодні у нас веселковий блакитний день Доброти!   Герой дня - пес Патрон
Дошкільнята прийняли участь у квесті-
Активізували рухову активність, виконуючи завдання логічного спрямування, шукали  символ сили та влади булаву.
Приймали участь у майстерці  по виготовленю орігамі "Песик"
В закладі пройшла акція " Твори добро", було зібрано їжа та засоби гігієни для тварин, які перебувають у притулку "БІМ",
до якої долучилися  педагоги та родини вихованців.

9 червня 2023р.

5 день  День Природи
 В ДНЗ #60  все навкруги стало зеленим…
Зелений колір - символ рослинності на землі, заспокоює, повертає стабільність, символізує дружні відносини, позбавляє від стресу і негативних емоцій, знімає зорову втому.
Опрацювали лексичну  тему: Фрукти, овочі, ягоди.
Вдосконалювали  звуковимову, закріпили звук [з]
Д/ë³тамінна тарілка» - розвивали аналізатори /нюх, смак, дотик/
Д/Г «Впізнай та назви»  - розвивали  дрібну моторику з використанням фруктів, овочів
Майстерка «Смачний коктель» (малювання  нетрадиційними техніками - штампування),
Логоритмічна вправа «Черв’ячок»
Туристична смуга перешкод – розвивали  спритність, логічне мислення, увагу.

8червня 2023р.

4 день  - День Дослідника
Навколо все було яскраво жовте… Цей колір надав стимуляційний  вплив на мозок, сприяв допитливості та пізнанню. Допомагав у  концентрації, уважності, ясному мислення.  Жовтий колір організовував і покращував пам'ять.
Опрацьована лексична  тема: Електроприлади.
- Логопедичний  твістер
- Мозковий штурм «Електричні помічники»
 -Досліди та ігри з піском
- Майстерка по виготовленню Сонечок
- Темпо - ритмічні вправи «Папірець-пустунець»
- Веселі  паперові старти!

7 червня 2023р.

3 день –  День Здоров’я. Помаранчевий колір.

Помаранчевий колір стимулює роботу всіх аналізаторів

Опрацювали лексичну тему:  Я людина. Здоров’я і спорт.

Використовуючи  логоритмічні вправи, артикуляційну та дихальну гімнастику, розвивали мовлення дошкільнят

Під час валеохвилинки «Я і моє здоров’я»,  дошкільнята  закріпили  фактори… що впливають  на здоров’я людини

• чисте повітря
  • правильне харчування
  • фізкультура і спорт
  • режим дня
  • психічне здоров’я, позитивні емоції                                                                                                              Використавши Стежинку   здоров’я  та  оздоровчий  масаж м’ячиком різних частин тіла  - оптимізували процеси кровообігу і обміну речовин, поліпшили імунітет і активізувати захисні сили організму малюків.

6 червня 2023р.

2 день логокемпу «Веселкова країна» в ДНЗ 60 «Ягідка» - позначився червоним кольором.
(Арт-день ) Червоний колір символізує активність, творення нового, динамічність, наполегливість
Опрацювали лексичну тему: Транспорт
Дошкільнята стали учасниками арт-фестивалю «Я талановитий від природи » де демонстрували свій талант. Виготовляли браслети-сонечка. Розвивали уміння вправлятися з тенісними ракетками.

5 червня 2023р.
В ДНЗ №60 "Ягідка" відбулося відкриття  логокемпу «Веселкова країна» для дітей з особливими освітніми потребами  з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, зміцнення здоров'я, задоволення інтересів і запитів відповідно до індивідуальних потреб дітей з особливими освітніми потребами .
  До участі у логопемпі залучено 3 групи дошкільників ООП. Для забезпечення корекційно – розвиткових, оздоровчо - виховних та художньо – естетичних напрямків роботи  в закладі створена ініціативна група,  до якої увішли вузькі спеціалісти : вчитель логопед, практичний  психолог, інструктор з фізичного виховання, музичні керівники та керівник гуртка образотворчої діяльності.
Логокемп  "Веселкова країна" розпочався театралізованим  дійством. До дошкільнят завітали казкові герої ЛІТЕЧКО та  ВЕСЕЛКА. Групи продемонстрували називу, девіз та емблеми команд,  малювали на асфальті, приймали участь у естафеті, розважалися на шоу мильних бульбашок та дискотеці.