Група № 12 "Полунички"

Вихователі: Герц Ольга Олексіївна

Кредо:     «Іди до дітей з любов’ю і вони покажуть тобі свою!»

Циганова Владислава Львівна

Кредо: «Тільки той стане справжнім учителем, хто ніколи не забуває, що сам був  дитиною...»                                                                                                                     (В. О. Сухомлинський)

Поглиблено працюють над питанням: «Розвиток логіко-математичних здібностей у дітей з використанням інноваційних методик та технологій»

Важливе значення для розвитку пізнавальної активності має формування у дошкільників початкових математичних уявлень.

Ми зосередили увагу на таких логіко – математичних завданнях, які мають важливе значення для розвитку життєвої компетентності дітей. Завдяки мисленню, пам’яті, уваги, уяви, пізнавальним здібностям в дитині розвиваються логіко – математичні уміння та навички.

Щоб математика стала для наших дітей не наукою, а засобом активного пізнання, ми якомога частіше залучаємо дітей до різних видів діяльності.

В своїй роботі використовуємо логічні блоки Дьенеша, геоборд та конструктор LEGO.

Матеріал являє собою набір з 48 логічних блоків, що розрізняються чотирма властивостями:

1. Формою - круглі, квадратні, трикутні,прямокутні;

2. Кольором - червоні, жовті, сині;

3. Розміром - великі і маленькі;

4. Товщиною - товсті і тонкі.

Геоборд – це багатофункціональна, універсальна геометрична дошка, проста у використанні,  і в той же час функціональний ігровий матеріал, який дозволяє конструювати на площині безліч різних зображень (цифри, геометричні фігури, різноманітні візерунки та ін.)

Конструктор LEGO є незамінним матеріалом для занять з дітьми у закладах дошкільної освіти. LEGO-технологія цікава тим, що об’єднує в собі елементи гри та експериментування. Це унікальний матеріал, що стимулює дитячу фантазію, уяву і допомагає формувати моторні навички, адже діти – природжені конструктори, дослідники і винахідники.