Умови доступності

Відповідно до Закону України "Про освіту" (ст. 19, 20), "Про охорону дитинства", для забезпечення успішної соціалізації, всебічного розвитку життєвокомпетентної особистості, виховання дітей, в тому числі і дітей з особливими освітніми потребами у Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №60 "Ягідка" комбінованого типу функціонує 2 групи для дітей з порушенням мовлення.

Діти пільгових категорій забезпечуються:

1. Безкоштовним харчуванням:

до наказу управління освіти

Міської ради міста Кропивницького

від 30 грудня 2020 року

№ 689/о

категорій вихованців ДНЗ №60,

які звільняються від плати за харчування

1. Діти з інвалідністю, що виховуються в закладах дошкільної освіти, спеціальних закладах дошкільної освіти (групах), які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних і інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти.

2.   Діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків (з 01 січня 2021 року по 31 серпня 2021 року).

3.   Діти - сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, діти із прийомних сімей, діти-вихованці будинків сімейного типу.

4.   Вихованці закладів дошкільної освіти з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

5.   Вихованці закладів дошкільної освіти та учні закладів загальної середньої освіти, які потерпіли від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (з 01 січня 2021 року по 31 серпня 2021 року).

6.     Діти воїнів-афганців, які навчаються у закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста Кропивницького (з 01 січня 2021 року по 31 серпня                2021 року).

7. Вихованці закладів дошкільної освіти з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України.

8. Діти, один з батьків яких має посвідчення учасника бойових дій та безпосередньо брав/бере участь в антитерористичній операції в східних областях України, є учасником АТО (ООС) на час його перебування в зоні АТО (ООС) або потрапив у полон чи отримав інвалідність під час участі в АТО (ООС), діти померлого учасника АТО (ООС) (з 01 січня 2021 року по 31 серпня 2021 року).

2. Установлено знижку плати за харчування у розмірі 50% для батьків вихованців, які мають трьох і більше дітей.

Заклад облаштований пандусом та кнопкою виклику працівника