Співпраця: ДНЗ "Ягідка" і економіко-правовий ліцей "Сучасник" НВКЗОШ№34

Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дитини. Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те, що робила вчора. Нехай нове з'являється в її житті поступово і не збентежує лавиною переживань.                                                                                                                                                                                                                                            (В.О. Сухомлинський)

На сучасному розвитку освітнього середовища завданнями співпраці ДНЗ №60 "Ягідка" і економіко-правового ліцею "Сучасник "НВКЗОШ №34  є:

- створення психолого-педагогічних умов, що забезпечують сприятливий перебіг процесу адаптації першокласників до шкільного навчання (природність переходу з дитячого саду в школу);
- поліпшення підготовки до навчання в школі 5-6 річних дітей;
- поглиблення інтересу до життя в школі;
- надання допомоги сім'ї в новій ситуації, що виникає при підготовці до навчання в школі і при вступі дитини до школи.

З метою  забезпечення міцних  зв’язків між  вихованцями  і педагами дитячого садка і школи,  провели  екскурсії до НВК ЗОШ №34:
Вчителі початкової ланки: Лісіцина Г.О., Скирда Г.В.., ознайомила дошкільнят з цікавим життям учнів: навчання нового на уроках різного спрямування, відвідування гуртків за уподобаннями, спілкування з однокласниками...