Організація харчування

Нормативна документація по організації харчування  в дошкільних навчальних закладах:

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 р. № 305 "Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку"

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ 01.08.2013 № 678 Про затвердження Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей»

Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу

ДЕРЖАВНІ САНІТАРНІ НОРМИ ТА ПРАВИЛА «Гігієнічні вимоги до улаштування, утримання і режиму спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, та навчально-реабілітаційних центрів»

Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку